AileShell - Web Tasarım
16957
post-template-default,single,single-post,postid-16957,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_popup_menu_text_scaledown,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-aileshell,disabled_footer_bottom,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

AileShell – Web Tasarım

AileShell – Web Tasarım

AileShell – Web Tasarım uzman kişilerce yapılması gereken, firmanızı veya şahsi bloglarınızı dünya penceresine açan görsel bir tasarımdır. Web sitenizin sizi ve hedefinize uygun olarak kurulmuş olması gerekmektedir. Verdiğiniz hizmeti, sizi, iyi tanıtan bir site ile potansiyel müşterilerinize ulaşmak için en iyi yoldur.

Web Tasarım konusu bir çok firma ve şahıs tarafından hafife alınan bir durumdur. Web sitenizi profesyonel ellerde yaptırmamanız sizi mevcut hedefinizden farklı noktalara taşıyacaktır.  Bu nedenle bu yazımızda ki açıklamaları iyi okumanızı tavsiye ediyoruz.

AileShell bünyesinde hakkımızda sayfasını incelediğinizde bir özellik göreceksiniz. Bizim özelliğimiz bir çok ekip ve departmanlar halinde çalışmamızdan kaynaklanmaktadır. Güvenlik, Seo, Arama motorları optimizasyonları, Okey hizmetleri gibi dallara ayrılmış bir sistemde çalışmaktayız. Bu sistemin sizlere olan avantajı şöyle olacaktır. Web sitenizi tek düzenekli bir bakış açısı ile değil, bir çok tasarım şekli açısından değerlendirerek yapıyoruz. Sizin hedefleriniz, uygun kitleye ulaşması için izlenmesi gereken tasarımlar Araştırma Ekibimiz tarafından analiz edilmektedir. Bu araştırma yapıldıktan sonra sitenizin düzeni ve hedef kitleye ulaşması için gereken gerek görsel, gerek yazılımsal çalışmalar yapılmaktadır.

Sadece tasarım değil, tasarım içerisindeki dizayn da çok önemlidir. Bir çok web sitesini sizlerde günlük olarak dolaşmaktasınız. Bu sitelerin özellikleri hakkında bir çok fikir sahibisiniz. İleri teknoloji sayesinde yapay zeka kullanılarak yapılan sistemlerin, sizin aradığınız daha önce görmek istediğiniz ve hobilerinize göre sayfalara yönlendirmeleri farketmektesiniz. Sistemin bir bütün olduğunu ve bu yazılımların kullanıcıları ne şekilde size aktaracağını bir hayal edin. Sizinde potansiyel müşteri yada okurlarınız ile buluşmanız için gereken tüm donanımı AileShell bünyesinde bulabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra, AileShell tarafından yönetimi üstlenilen Türkiye’nin büyük Web Radyosu platformlarından biri olan RadyoWeb.Net üzerinden de müşterilerinize cûzi miktarlarda ücretler ile reklam vererek işletmenizi ya da bloglarınızı yaygınlaştırabilirsiniz.

Reklam vermenin, yapay zeka sisteminin içerisine sizinde adapte olarak ilerlemeniz, sizi olduğunuz konumdan bir adım değil bir çok adım öne çıkartacaktır. Bu unsurların tümü web tasarımında büyük rol oynamaktadır. Bilinçlenen dünya görüşleri, insanların daha detaylı ve anlamlı web dünyasında bulunmaları sizler için fırsata dönüştürülebilir.

Bu yazımızın sonuna gelirken şunu belirtmeden geçemeyeceğiz. Sitelerinizi yada işletmelerinizi ne yaparsanız yapın, profesyonel ellere bırakın. Harcadığınız ücretleri boşa olarak görmeyin. Bu sizin için en büyük yanılgı olacaktır.

Siz değerli müşterilerimize ve okurlarımıza bol kazançlar diliyoruz.

 

Saygıyla,Güvenilir bir ailede olmak için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak. Sizlerde kaliteyi hakediyorsunuz.