X
X
TRY

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda
AileShell ailesi olarak, sistemlerin çözüm odaklı yapılandırılması, insanların bu iletişim çağında her türlü veri ve üretimini doğru analizler ve kanallarla paylaşımını sağlayabilmesi amacıyla kurulan bir Shell firmasıdır.
 
1997’den bugüne kadar olan birikimi, insanlarla oluşturduğu diyalogları ve sistemsel donanım olarak ileri teknolojiye sahip yapısı sayesinde 2021 yılında kendini dizayn ederek çözüm ortaklığınız için görevinin başındadır.
 
Kurumsal çözümler, bireysel çözümler, web, dizayn, seo, çeşitli veri tabanı sistemleri, VDS (Win-Linux-Centos) araçları, tüm donanımıyla daima yanınızda olacaktır.
 
Harici olarak üretilen güvenlik sistemleri, koruma ve savunma içgüdüsü ile hem sizin hem de müşterilerinin tüm veri güvenliğini sorunsuz saklayabilen donanımsal yapıdadır.
 
Web dünyasında garanti, güvence, hızlı sorun çözüm, çözüm odaklı düşünce yapısı ve 7/24 online destek sistemiyle sorun yaşamayacağınız tek adres olmayı hedefleyen bir firmayız.
 
Misyon : İnsanların web ve sistemler üzerinde yaşadığı tüm problemleri sorunsuz, hızlı ve güvenilir şekilde aşmasını sağlayacak, akıllı iletişim sistemleri geliştirmek ve insan odaklı çalışmalar yapabilmek.
 
Vizyon : Web ve sistemler üzerinde doğru kararlar almanızı sağlamak, kişiye ya da kuruma uygun şekilde çözümler sunmak, en kullanışlı, en doğru ve en hızlı sistemleri hayatınıza sunmak.
 

Top