Hakkımızda | AileShell İnternet Hizmetleri
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_popup_menu_text_scaledown,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-aileshell,disabled_footer_bottom,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

AİLESHELL VOİP HİZMETİ AKTİF OLMUŞTUR

DETAYLI BİLGİ YAKINDA

YENİ ARAYÜZ İLE HİZMETİNİZDE

WEBSİTELERİNİZ AİLESHELL
GÜVENCESİ ALTINDA

DETAYLI BİLGİ

SONİCPANEL
HOSTİNG HİZMETLERİ

DETAYLI BİLGİ

İRC
GÜVENLİK SİSTEMLERİ

DETAYLI BİLGİ

WEBTASARIM
KONUSUNDA UZMAN EKİBİMİZ

WORDRESS KURULUM | WORDPRESS TEMALARI VE DAHA FAZLASI

DETAYLI BİLGİ

Biz Kimiz?

AiLeSheLL Hakkında Bilmeniz Gerekenleri İnceleyelim.

AiLeSheLL, yılların vermiş olduğu deneyim, güven, çalışma gücü, performans ve kalite ile sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Web tasarım, hosting, radyo panelleri, Seo, irCd, VDS ve VPS’ler ve güvenilir veri depolama alanları ile sizlere hizmet vermektedir. Verilen hizmetlerin arkasında duruşu ile dikkat çeken AiLeSheLL, Türkiye’de öncü kuruluşlar arasında yer almaktadır. Teknik kadrosunu günden güne geliştiren, kendi içerisinde sizin çözüm ortağınız olabilmek için dinamik aktiviteler gerçekleştiren, seminer ve canlı destekler sunan ekibi ile web’in keyfini yaşayabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Araştırma0%
Grafik Tasarım0%
Web Geliştirme0%
Search Tanıtımı0%
Seo Optimizasyonu0%
irCd Güvenlik0%
Okey Hizmetleri0%

EKİBİMİZ

Murat-Yıldız

Murat

Araştırma Ekibi Yöneticisi
BAHA

BAHA

Web Ekibi Yöneticisi
Veysel-Sahin

Veysel

irCd Ekibi Yöneticisi
Emre

Emre

Okey Ekibi Yöneticisi
1548049534243

Serdar

Seo Ekip Yöneticisi

NELER YAPIYORUZ?

Siz müşterilerimiz için neler yapıyoruz? Kurumsal ve Bireysel Çözümlerimiz arasında neler var bilgi vermek istiyoruz.

Araştırma

Araştırma ekibimizce istediğiniz hizmet değerlendirilir. Değerlendirme sonucu sizlerle paylaşılır. İstediğiniz hizmet hakkında sizlere detaylı bilgiler verilerek aşama, aşama bilgi verilmektedir. Böylece yapılan hizmet ile ilgili tüm bilgilere erişiminiz olacaktır.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım ekibimiz, sizler için en doğru şekilde kurumsal yada bireysel logoların hazırlanması, web temalarınıza gerekli uygun resimlerin kusursuz olarak yapılmasını sağlayacaktır. Grafik tasarımı bir web sitenin kalbidir. Bunun bilincinde çalışmalar yapmaktayız.

Web Geliştirme

Web ekibimiz, hem Seo departmanımıza kurumunuzun yada kişisel bloglarınızın uygun şekilde dizayn edilmesi için  bilgi vermekte, hem de arama motorlarının optimizasyonları için doğru kodlamaları yapmakla görevlidir. Bu şekilde siteniz kusursuzluk kazanacaktır.

Search Tanıtımı

Search Tanıtım Ekibimizin görevini sizlere şöyle açıklayalım. Her arama motoru ayrı bir algoritma üzerinde çalışmaktadır. Kurumsal sitelerinizin yada kişisel bloglarınızın doğru optimize olabilmesi, var olan arama motorları algoritmalarına uygun şekilde tanıtılması için özenli bir özgün tanıtım yayını yapmaktadırlar. Bu şekilde Seo Departmanının doğru şekilde siteyi optimize etmesine olanak sağlarlar.

SeO Optimizasyonu

Seo Ekibimiz, web sitelerinizin tanıtımlarının yapılması aşamasından sonra istemiş olduğunuz kelimelerde arama motorlarında üst sıralara çıkarılması için çalışmaktadır. Seo optimizasyonunda bir çok teknik bir arada uygulanmaktadır. Backlinkler, makale optimizasyonları, güncelleme, organic hit kullanımı gibi bir çok Seo Optimizasyonu sizler için tasarlanarak işleme alınır.

irCd Güvenlik

irCd Güvenlik Ekibimiz, irC’e yapılan tüm saldırıları durdurmak, telnet optimizasyonlarını yapmak, spam ve proxy gibi girişlerinizi engellemek için sunucularınıza özel çözümler sunmaktadır. 22 Senelik irC deneyimi ile işinde uzman kadromuzla Güvenin Fark’ını yaşayacaksınız.

Kurumsal ve bireysel web siteleriniz, sunucularınız, bilgileriniz bizimle güvenilir ellerde..! Sizde AileShell farkını yaşayın..!
Güvenilir bir ailede olmak için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak. Sizlerde kaliteyi hakediyorsunuz.